toplu dağıtım

TOPLU DAĞITIM

Gold Kurye, toplu dağıtım hizmetleri
Gold kurye, tüm türkiye'de toplu dağıtım hizmeti vermektedir. İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ'da gönderiler hızlı birşekilde dağıtımı moto kurye'ler tarafından gerçekleştirlmektedir. Diğer şehirler kargolama yöntemiyle şehirlerarası filo ile dağıtımı gerçekleşmektedir. Toplu dağıtımınım takibinizi online müşteri paneli ile takip edebilir dilerseniz excel raporunuzu indirebilir, dilerseniz de yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz. Gold kurye toplu dağıtım hizmetlerinde kurumsal hizmet vermektedir. Anlık olarak dağıtımınızı takip edebilme hizmeti sadece gold kurye'de verilmektedir.
Toplu Dağıtım Zamanlama
Toplu dağıtım zamanlaması fiyata etki etmektedir. Zamanlama ne kadar kısalırsa fiyat o kadar yükselir. Erken rezervasyon yöntemi ile ekonomik toplu dağıtım hizmeti satın alabilirsiniz.
Toplu Dağıtım Fiyatlandırma
Toplu dağıtım fiyatlandırması gönderi adeti, gönderinin büyüklüğü ve gönderilerin teslim tarihi ile değişkenlik göstermektedir. Gönderi teslim tarihi ne kadar yakın ise fiyatlandırma da o kadar yükselir. Sabit bir fiyat verilememesinden dolayı fiyat teklifi için 444 89 05 nolu müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.
Düzenli Toplu Dağıtım
Düzenli toplu dağıtım yapan müşteriler daha ekonomik fiyata gönderim yapabilir. Gönderinin sıklığı, büyüklüğü ve dağıtım bölgesi fiyatlandırmayı değiştirebilir.
Avantajları ?
Kargo şirketleri toplu dağıtım hizmetlerinde yetersiz kalmaktadırlar. Moto kurye ile dağıtılan gönderimler daha hızlı ve hatasız dağıtılmaktadır.

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :