hava kargo

Havayolu Taşımacılığı


Gold kurye, masadan masaya hizmet götürerek, ofisinizden hareket etmeden şehirler arası gönderilerizin sevkiyatını yapmaktadır. Bu hizmet ile personelimiz adresinize yönlendirilerek gönderinizi ilk uçak yetiştirilerek karşı havalimanı'ndaki takım arkadaşlarımız vasıtası ile alınıp teslimat adresine yönlendirilmektedir.

 

Hizmet bölgelerimiz;
İzmir Muğla Adana Isparta Erzurum
Aydın Adıyaman Amasya Balıkesir Batman
Çanakkale Diyarbakır Erzincan Hatay Kahramanmaraş
Kayseri Konya Mardin Samsun Sinop
Şanlıurfa Tokat Van Bingöl Kastamonu
Ankara Antalya Muğla Trabzon Nevşehir
Gaziantep Eskişehir Ağrı Balıkesir Bursa
Denizli Elazığ Çanakkale Iğdır Kars
Malatya Zonguldak Kütahya Siirt Uşak

Zamanlama
Gönderinizin zamanlaması, anlaşmalı hava yolu şirketlerinin uçak saatleri ile müşterilerimizin kayıt verdiği saatin uyuşması ile alakalıdır. Uçak saatleri havayolu şirketleri tarafından belirlenmektedir. Belirli bölgelere teslimat bölgelerimiz 4 saat sürerken bazı bölgelerde bu hizmet 6-8 saati bulmaktadır. Bunun sebebi gönderinizin bulunduğu şehirde uçak seferlerinin sıklığı ile alakalıdır.
Fiyatlandırma
Uçak kargo fiyatı gönderinizin büyüklüğü, ağırlığı ve teslimat adresinin havalimanına olan mesafeli ile alakalıdır. Fiyatlandırma için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.
Düzenli Gönderimleriniz İçin Özel Fiyat
Düzenli uçak kargo kullanan müşterilerimize özel %20 indirim yapılmaktadır. Abone olarak daha ekonomik kargo gönderebilirsiniz. Abonelik ve detayları için müşteri destek hattımızdan bizlere ulaşabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz.
Avantajları ?
En hızlı kargo hizmetidir. Şehirler arası gün içi teslimat hizmeti veren kargo yöntemi bulunmamaktadır. Bırakın aynı gün teslim edilmesini mesafeye göre 1-3 gün içinde teslimatları ancak yetiştirebilmektedirler. Acil gitmesi gereken gönderileriniz için uçak kargo tercih etmeniz gerekmektedir.
Dezavantajları ?
Ekonomik değildir. Eğer 2-3 gün teslimat süresi yeterli oluyorsa karayolu kargo ile transferi gerçekleştirmeniz daha mantıklı olacaktır.

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :